Thomson THS813 napájení DC 12v: malý satelitní přijímač s integrovanou čtečkou Irdeto


Přijímač

Funkce Fast Scan Table (FST) pro Skylink umožňuje nainstalovat kompletní programový balík vybrané země během několika sekund a udržovat seznam kanálů automaticky aktuální. Je to další z přijímačů, o který se víceméně nemusíte starat. Případné změny na transpondérech sleduje a aktualizuje za vás. Úsporu energie zajistí automatické přepnutí do pohotovostního režimu po nastavitelné době nebo záznamu nastaveném časovačem.

Přední panel
Na předním panelu z leva je tlačítko StandBy/On pro zapnutí přijímače nebo jeho přepnutí do pohotovostního režimu, dále oranžový numerický čtyřmístný LED displej, který zobrazuje číslo kanálu, stránku videotextu nebo režimy PVR a další stavy. Ve Standby zobrazuje přesný čas. V prostoru displeje je i IR snímač pro příjem povelů dálkového ovladače, LED indikátor – ZELENÁ indikuje, že je přijímač zapnutý, střídající se ZELENÁ a ČERVENÁ indikuje, že se přijímač připravuje na přechod do režimu hlubokého spánku a ČERVENÁ indikuje, že přijímač se nachází v režimu hlubokého spánku. Do hlubokého spánku se přijímač z pohotovostního režimu přepne automaticky až po pěti minutách. Během pohotovostního režimu přijímač umožňuje rychlé okamžité zapnutí, probuzení z režimu hlubokého spánku trvá přibližně 1 minutu.

Dále je zde slot pro Smart kartu zajišťující správný příjem požadovaného programového balíku. Čtečka karet Smartcard podporuje karty Skylink Standard HD M7 (499 Kč), Skylink Výměna M7 (389 Kč), Skylink ICE, T-Mobile a FreeSat. Kartu vkládáme čipem dopředu a dolů.

Pod slotem pro kartu je jeden port USB (napájení 5V/1A) pro připojení vašeho paměťového USB zařízení, který je chráněn gumovou krytkou. Umožňuje záznam TV programů, přehrávání multimediálních souborů i aktualizaci softwaru přijímače.
Vnější rozměry přijímače jsou: (Š x H x V) v mm: 190×170×45.

Zadní panel
Z leva na zadním panelu je SAT in – připojení k LNB satelitní antény pro příjem signálu satelitního vysílání (napájení LNB: 13/18 V DC (± 1V), max 350 mA, ochrana proti přetížení), SAT Out – průchozí smyčka pro předání satelitního signálu do dalšího přijímače, COAXIAL S/PDIF – audio optický digitální výstup pro připojení k zesilovači nebo domácímu kinu (Dolby® Digital Plus(4), HDMi – pro připojení ke vstupu HDMI vašeho televizoru pomocí kvalitního HDMI kabelu, TV SCART – pro připojení vašeho televizoru pomocí SCART kabelu, IR – pro možné připojení IR externího čidla (volitelné příslušenství). Externí čidlo si můžeme přikoupit v případě, že chceme schovat přijímač za televizor. Kolébkový vypínač napájení – pro zapnutí (ON) nebo vypnutí (OFF) napájení vašeho přijímače. DC POWER – pro připojení k originálnímu dodávanému síťovému napájecímu adaptéru. Maximální příkon přijímače je 24 Wattů, průměrně 7 Wattů. V pohotovostním režimu 0,72 Wattů.

Dálkové ovládání
Černé lesklé dálkové ovládání vajíčkového tvaru má rozměry 212×50×25mm. Disponuje 49 gumovými tlačítky. Je napájeno dvěma AAA bateriemi, které jsou součástí dodávky.
Tlačítka jsou dobře rozmístěna. Přepínání programů je s delší prodlevou cca 2,5 vteřiny.
Síťový napáječ
Externí síťový napáječ má dostatečně dlouhý kabel. Napájecí napětí: AC 100 – 240V AC 50/60 Hz, vstupní napětí: DC 12 V, 2.0 A.

Balení obsahuje:
Přijímač Thomson THS813
Dálkové ovládání
Externí síťový napáječ
2 x AAA baterie
Manuál v češtině, slovenštině a angličtině

Doporučujeme dokoupit IR čidlo
Externí senzor, pro jednoduchém připojení do připraveného konektoru umožní umístění přijímače např. za televizor zavěšený na zdi.
Zvýší dosah příjmu povelů dálkového ovladače přijímače THOMSON TR-813
CENA: 220,- kč

CENA: 2 550,-